Japan MD Fanclub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum pentru fanii japoniei, animeurilor si j-music din republica moldova.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 welcome pe forum!

In jos 
+12
Lynn
ichingo
Hell boy
Dark Light
yume_no_hime
lovinaoi
Akaete
Alic3
emiko_jrock
LostAngel
KaYoKo <3 RyuZaKi
happy_berry
16 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
ichingo

ichingo


Mesaje : 114
Data de înscriere : 31/07/2008
Varsta : 29
Localizare : ialoveni

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: kkk   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 2:39 am

so...oameni ,rezolvam problema in compartimentul "meeting".Din cate imi dau eu seama spatiul acesta e dedicat noi-venitilor pe forum... scratch
Sus In jos
http://post-blue.forumgratuit.ro
happy_berry
Admin
happy_berry


Mesaje : 298
Data de înscriere : 03/05/2008
Varsta : 30
Localizare : in pat k uruha;))

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 2:45 am

HY loome!!! iatama si eu akasa!!! in romania a fost super,o sa va pun si poze mai inkolo...
nu vi era dor d mine??? bucuros sleep cat pikachu
Sus In jos
http://deathnote.forumotions.net/
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 4:27 am

da, dati totul pe yume, dragi prieteni dati mi voie sa va anunt k eu joi ma duk la tara, nu vreauuu.astai vestea proasta vestae buna este k vin simbata inapoi. apropo nu merge nimeni duminica in centru?

berry clar ca nie era dor noi in fiecare zi ne aduceam aminte de tine, dar park veneai joi, din cite stiu eu azi matinca ii miercuri, oricum bine ai revenit
Sus In jos
Lynn

Lynn


Mesaje : 420
Data de înscriere : 11/05/2008
Varsta : 32
Localizare : It's secret

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 9:45 am

hey, berry nu imi vine sa cred da mie chiar mi-a fost dor de tine Very Happy . Ce coincidenta lol! si eu mam intors azi de la mare lol! poate ne-am intilnit la granita da nu am observat Smile lol!
Sus In jos
happy_berry
Admin
happy_berry


Mesaje : 298
Data de înscriere : 03/05/2008
Varsta : 30
Localizare : in pat k uruha;))

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 12:10 pm

ai venit dam de la mare???si kum,esti neagra??? lol! eu ma jupoi toata... What a Face
caroci pregateste banii Wink
Sus In jos
http://deathnote.forumotions.net/
Lynn

Lynn


Mesaje : 420
Data de înscriere : 11/05/2008
Varsta : 32
Localizare : It's secret

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 12:14 pm

arat de parca's un drak. miine ma duk sa cumpar vreo trei kg de lamie sa ma inalbesk inapoi pale Wink
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Aug 13, 2008 8:30 am

nu te inalbi prea tare ca no sa te recunoastem
Sus In jos
Nao-Boo

Nao-Boo


Mesaje : 9
Data de înscriere : 10/01/2009
Varsta : 29
Localizare : lost in my tears

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 3:40 pm

salut ... despre mine ... well dau copy-paste de pe hi5-ul meu ... mie lene sa scriu again Smile))


Name:Lorena(I prefer to be called ''Lora'')
Nickname/Username:Lora,Mizuki,Shayera,bbg1rl,Layla Chang,Michiyo,Song of rain,Bloody Cinderella,BlueBerry,Rene
Born:1995-Jan-31
Birthplace:Arad(Town),Romania(country)
Country where I live:Romania(I'm not living in tents!!!) in the same town where I was born ...
Height:159 or 160 cm.(not sure lol)
Weight:46 or 47 kg(not sure lol)
Star sign:Aquarius
Blood Type:no idea
Piercings:None
Tattoos:none
Overused Phrase:"LoL!!!" and "Oh, my God!"

What I like or favourite things:
Number: don't know ... maybe 7
Colour:Purple,Blue.Pink(intense nuance),Black
Animals:Dog,wolf,tiger,lion,panther
Perfume:Fission(Nike) and Ming Shu
Anime Fan?:Yay!^^
Anime:Full metal alchemist, Bleach, Kiddy Grade,Vampire Knight
Jdramas/Movies: Gachibaka,My boss my hero, 1 litre of tears,Nobua wo produce,Long love letter, Sensei wa erai,Scrap Teacher,Shissou,Kurosagi,Hyoten,Nanako to Nanao,Proposal Daisakusen,Engine,Attention Please



daca aveti intrebari .... astept
Sus In jos
http://total-naruto.forumotion.com
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 7:49 am

welcome....chiar dak putin cam tirziu....forumul a rams cam parasit in ultima vreme....eu tot ador jdramas and movies...dak ceva facem schimb d experienta...ok?
Sus In jos
Nao-Boo

Nao-Boo


Mesaje : 9
Data de înscriere : 10/01/2009
Varsta : 29
Localizare : lost in my tears

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 5:13 pm

mersi ^^ dak vrei putem face Smile

vad, cam e pustiu pe aici .... ce sa facem acuma .... Neutral...
Sus In jos
http://total-naruto.forumotion.com
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 3:40 am

ai mess ... ??

putem sa vorbim p mess dak ceva
Sus In jos
myha14

myha14


Mesaje : 3
Data de înscriere : 14/03/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mar 14, 2009 4:15 pm

hey salutare Very Happy ma numesc mihaela si sunt din bucuresti. Sunt un mare fan al anime-urilor... ce sa zic.. imi place Japonia mult si tot ce e legat de ea...Favorite anime...cred ca Naruto. hobby: sa cant la pian si la chitara id : miha_scumpik_14... daca aveti intrebari astept
Sus In jos
http://anything.forumcreativ.ro
Neko-chan

Neko-chan


Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/10/2011

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Oct 23, 2011 6:48 am

Ohayo! Plecaciune in fata mariilor voastre hapines
Ma numesc Gabi si imi pare bine ca am gasit acest forum( din pura intamplare) ce are ca tematica cultura japoneza si tot ce e legat de Japonia^_^
Cate ceva despre mine :-? hmmm imi plac animeurile desi recunosc ca sunt mare pentru ele blush si ca in ultimul timp nu mai am timp sa le privesc :( (scoala asta omoara timpul pentru anime :-w) Imi place deasemenea sa scriu fictiuni (desi nu stiu cat de priceputa sunt ,dar na,daca vine inspiratia :''>)

Sunt o persoana sociabila,dornica sa-si faca prieteni! Daca aveti vre-o curiozitate in ceia ce ma priveste ,nu ezitati as puneti intrebari Wink Sper sa ne intelegem bine sugoi
pana atunci see ya si gambatte kudosay! Very Happy
Sus In jos
堕天使




Mesaje : 5
Data de înscriere : 29/09/2012

welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Sept 29, 2012 3:44 am

Salut! Sunt DaTenshi ^^ la moment locuiesc in Chisinau ^^ imi place anime, dorame, j-rock si altele si sunt interesata in RP si cosplay ^^ in special Hetalia ^^ dar am si alte favorite ^^
as vrea sa cunos mai multe persoane cu acelasi hobby ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





welcome pe forum! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
welcome pe forum!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan MD Fanclub :: Member Zone :: About us-
Mergi direct la: