Japan MD Fanclub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum pentru fanii japoniei, animeurilor si j-music din republica moldova.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 welcome pe forum!

In jos 
+12
Lynn
ichingo
Hell boy
Dark Light
yume_no_hime
lovinaoi
Akaete
Alic3
emiko_jrock
LostAngel
KaYoKo <3 RyuZaKi
happy_berry
16 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 20, 2008 7:44 am

mamaaa ce de discutii inflacarate, nu am auzit de atitea fani anime, jrock sau ce are legatura cu japan impreuna si inca din chisinau sunteti o minune eu personal pina mai de curind nu stiam pe nimeni care sa aiba aceleasi gusturi ca mine.....ok sa nu ma las dusa de val

:hi icon:
eu ma numesc doina (stiu ca este un nume tareee timpit mai ales ca este si un cimitir cu acelas nume, dar ai mei miau pus numele asta dupa cintareata care a murit inaintea nasterii mele, cred ca le placeau cintecele ei, eu nu am asculatat nici unul) am 15 ani chiar daca nimeni numi atit , dak vorbesc cu cineva la tel atunci cred ca maximum mi se da clasa a 5-a cind eu deja am terminat 9 clase. am parul cafeniu deschis , foarte drept citeodata ma enerveaza, ochii sunt cafenii inchis apropape negru , am 40 kg nu stiu ce inaltime am ca nu gasesc nici o rigla prin casa si ce sa mai spun...........i don't know



vorbesc engleza .... toata lumea o vorbeste deja,
animele mele preferate sunt death note , gravitation, spiral, chobits, chrono crusade, ikkkitousen..... as putea sa continui mult si bine dar sunt in pana de timp


trupe preferate sunt nightmare, an cafe si the gazette


cind vreau sa adorm o ascult si pe kuniaki haishima, dak mai vreti sa stiti ceva just ask ,k eu nu mai stiu ce sa mai spun
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: welcome...   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 6:25 am

hey.. yume_ no_hime... welcome pe forum..
pin sa aflu de acest forum,nici yo nushtima k avem oameni cu aceleashi gusturi......
... anyway... welcome..
Sus In jos
Dark Light

Dark Light


Mesaje : 157
Data de înscriere : 25/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dying in my soul

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 5:00 am

Ok M-ati dat gata cu toate post-urile astea de extravagant, emo si goth. Eu am de obicei o manie pentru ce e negru, dar nu poti numi goth din toata asta.

Ai sa nu uit, m numesc Dumitru. Nu demult nu m-am inregistrat si am vzut foarte multe lucruri aiurrea pe aici. Sunt de acord cu Akaete in privinta forumului, dar nu prea inteleg ce e cu hate-ul ei. Ti hate means to to worse, to disdlike means not to get close. Cam assa vad eu lucrurile. Ok. Dak tot am inceput sa ma introduc... numele mi-l stiti, acum cu muzica. Un cuvint, addicted. Fara muzica nu pot trai. Stau la PC si dau muzica pe kit de tare imi dau voie, k dak ar fi duoa mine as asculta la maxim. Trupa preferata este Evanescence, Dupe ei Vin cei de la Within Temptation, Apoi Nightwish. Im ami plac cei de la The Rasmus, B.F.M.V., Apoi Xandria, Lacuna Coil, Lacriomos. As putea sa continui mult si bine. Din J-Rock am numai kiteva true care sa-mi plak sa le ascult, adik sa le ascult kintecele cu adevarat. Dir en Grey si Abingdon Boys School. Si astea nu se ating de Vis-Kei. trupele Visual-Kei nu prea dau o muzica de ascultat, mai mult isi bat joc. Personal, ascult An Cafe numai dak imi vine sa-mi ridik dispozitia. Multi o sa credeti dimn muzica pe care o ascult k sun t goth. No prob, nu ma clasific astfel, dar dak cineva vrea sa ma clasifice asa sa tina minte un lucru: welcome pe forum! - Pagina 2 Thavatar_89340. E adevarat k imi place mult negrul, dupa sig par un maniac, dar fiecare are ciudateniile lui. Don't try to change me.

Mai departe
Anime. Foarte mult mia-u placut fetele de la Kiddy Grade, apoi vine Jigoku Shoujo, Blue Gender, sa nu uit de Elfen Lied, Le Portrait de Petite Cossette, Chobits si altele. La nime pot numai sa spun k imi plac cele psihologice, dar nu ma dau in laturi de la o comedie buna de tip Trigun.

Next. Imi place nult sa citesc. Nu stiu prea multi oameni care sa citeasca ca si mine, desi de kind am PC nu prea dau de carti. Imi plac mult romanele psihologice, lucruri care te fac sa gindesti si alte carti.

Cam atit despre mine.

P.S.: dak va trebuie vre-un set de sig si av, adresati-va. Nu promit sa se primeasca profesional, dar cred k ar fi mai bine dekit unele care sunt la noi. Si dak veni vorba de sig si av, ar trebuie de pus la av max 120x120 iar sigurile cu o inaltme mai mare de 300 sa fie banate, prea strica toata imagine.
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 7:45 am

Dark Light a scris:
Sunt de acord cu Akaete in privinta forumului, dar nu prea inteleg ce e cu hate-ul ei. Ti hate means to to worse, to disdlike means not to get close.

Ma bucur k esti de acord cu mine ^_^
Chestia cu hateul...eeemmmm....atunci nu eram in cea mai buna stare,si-mi venea sa ma bat cucapu' de peretzi...cred k te-a pus sub semnul intrebarii chestia cu atitudinea gothzilor...Pot sa zik doar k cu gothtzii nu am absolut nik,in orice caz prefer un goth unui emo O_o

Anyway,n-as fi crezut k eshti baiat O_O
Welcome pe forum shi havefun(macar incearca ^^')
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ok   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 8:22 am

ok..welcome pe forum....
kiar ne trebuiau nishte oameni ce critica..k akaete cred k se simtea singurik:)
ok... dar criticele sunt bune ,,,in masura... ok..welcome again....
by the way..yo tot, inainte de ami pune net./// stateam numai in carti..shi imi plak shi mie romanele psihologice.... care dau de gindit..good choice....
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 8:39 am

off:hei,nu-i vina mea ca's fecioara lol! criticatul ne sta in sange!
In plus,criticile is p/u mn,p/u a ma descarca,,,nu's menite p/u a supara p cineva...asha k nu ma simtzeam eu singurica...lol...
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 30, 2008 6:05 am

ia te uita am dat si eu peste un om care iubeste sa citeasca credeam ca sunt singura in aceasta lume cruda. sincer nu am mai gasit pe cineva care sa citeasca de bunavoie si nesilit de nimeni.

de cind am calculator nu prea dau prin carti dar multi carti care nu le am la biblioteca le gasesc pe net si asa combin calculatorul si cartea

imi plac romanele psihologice dar pe primul loc ramin intotdeauna romanele politiste


si mie imi place negrul dar pe caldura asta nu prea ies din casa imbracata in negru ca am iesit odata si iesea deja fum din mine, dar cind nu e cald sunt in negru aproape intotdeauna mai ales la scoala ca uniforma noastra este neagra de aceea aproapae toaate hainele mele sunt negre,sa spunem ca cam 90 %
Sus In jos
Dark Light

Dark Light


Mesaje : 157
Data de înscriere : 25/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dying in my soul

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 30, 2008 6:42 am

yume_no_hime a scris:


de cind am calculator nu prea dau prin carti dar multi carti care nu le am la biblioteca le gasesc pe net si asa combin calculatorul si cartea


Mie nu-mi prea place sa citesc la PC, mai mult din carti, e mai comod si mai sigur.
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 30, 2008 7:17 am

nu am avut in vedere ca citesc la calculator am multe carti de pe net dar cred ca am citit doar una sau doua, ma plictisesc sa citesc la calculator si in plus imi mai pun si muzica si pina la urma uit si ce citesc
Sus In jos
happy_berry
Admin
happy_berry


Mesaje : 298
Data de înscriere : 03/05/2008
Varsta : 30
Localizare : in pat k uruha;))

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 14, 2008 9:01 am

hey loome,aku eus in romania!!!!
mii dor de voi tooooooooti!!!!
Sus In jos
http://deathnote.forumotions.net/
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 16, 2008 2:06 am

hey nu am crezut ca tu deamu ai uitat de noi, noua tot ne este dor de tine, in fiecare zi ne amintim de tine, vina mai repede inapoi
Sus In jos
Hell boy

Hell boy


Mesaje : 1
Data de înscriere : 30/07/2008
Varsta : 30
Localizare : Chisinau

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Am trecut si eu pe aici...   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 6:51 am

Privet tuturor!
Mie imi place Bleach,Blood+,yu yu hacusho,death note,spirala,kiddy grade,dice,povesti cu fantome,inuyasha,slayers,kaleido stage si mai sunt...
Eu sunt foarte activ,ador futbolul si mai practic inotul,aici ma inregistrez pentru a face cunostinte cu altii care iubesc anime!
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 8:59 am

cheers hy there Basketball welcome hell boy....have fun here.. limba :ochelari:
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 10:01 am

welcome hellboy, noi aici suntem oameni foarte prietenosi asa k socoate k suntem deja prieteni Very Happy hy there hy there
Sus In jos
ichingo

ichingo


Mesaje : 114
Data de înscriere : 31/07/2008
Varsta : 29
Localizare : ialoveni

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: hi all   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 04, 2008 12:18 pm

Salut!Eu sunt Gabriela (prefer Gabi)!
Tocmai m-am initiat shi eu in lumea japoneza.Animeuri nu prea am privit (intreg am vazut numai Blood+ ,restul-cate 2-3 serii).din manga ,citesc acum vampire knight.
Am incercat sa fac nishte schite manga ,dar nu mi-au reusit .Ma invat abia .
Imi place mult muzica .Ascult toate tipurile de rock (pop-rock,glam rock,j-rock,hard rock...).Imi place shi house.
Shi 5 lucruri despre mine:
1.iubesc capsunile
2.stiu 3 limbi-romana,engleza shi rusa
3.numele meu nu are absolut nici o legatura cu bleach
4.am un frate mai mic
5.tapez ncet ,asa ca nu va asteptati la mesaje lungi shi frumoase.
Sper sa gasiti in mine ceva bun shi care poate fi apreciat...
bucuros bucuros :bye icon:
Sus In jos
http://post-blue.forumgratuit.ro
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 3:11 am

Razz cheers Very Happy waaaa.very nice gabi..... welcome ,sper sa te simti bine pe forum.

aaa,si ink ceva.. daca ai sa tapezi mai des, ai sa te deorinzi sa tpaezi repede...Wink...iti zik yo..asa k tapeaza doar mai mult////
k vrem si noi mesaje...cu cit mai multe cu cit mai bene.....
anyway,,,again: WELCOME ... :hi icon: pikachu
Sus In jos
Dark Light

Dark Light


Mesaje : 157
Data de înscriere : 25/06/2008
Varsta : 32
Localizare : Dying in my soul

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 3:37 am

Salut, Gabi. sau ichingo, cum iti place mai mult. Oricum, sper k te vei simti bine pe aici si k vei avea parte de multe evenimente placute. Din post-ul tau nu prea am inteles, mai mult cu anime-urile sau cu manga, anyway eu cu anime-urile. Si am o mica intrebare, citesti carti? K am vazut k multi nici nu se sinchisesc de ele. Si inik ceva, lovinaoi are dreptate. Sa ma fi vazut pe mine cu ce viteza tapam pe primele forumuri pe care am intrat (adik aplustv lol! ). Dar cu timpul am ajuns sa tapez destul de acceptabil. O sa te inveti. In doua luni o sa ajungi sa tapezi asa k o sa fii mirata de ceea ce ai putut face. Anyway, hope ypu like this litle forum. Ah, dqa, ink o mica intrebare, de fapt doua, ce tip de anime-uri iti plac si care sunt trupele tale preferate? Gata, am terminat-o.
Sus In jos
ichingo

ichingo


Mesaje : 114
Data de înscriere : 31/07/2008
Varsta : 29
Localizare : ialoveni

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: mmm...   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 8:03 am

carti?da.citesc.Am devorat 2 biblioteci... :ochelari:
animeuri imi plac de toate.Ascult Kgrra,High and mighty color,plastic tree,an cafe,miyavi shi caut ceva gazette sa vad ce prezinta.Ascult shi trupe europene&americane ca Linkin Park,Evanescence,Blink182,my chemical romance,fall out boys etc.
Acum tapez un pic mai repede...^_^.am alta tastatura...
Sus In jos
http://post-blue.forumgratuit.ro
ichingo

ichingo


Mesaje : 114
Data de înscriere : 31/07/2008
Varsta : 29
Localizare : ialoveni

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 8:12 am

Neutral pig @ I love you Exclamation Question :oops:
Sus In jos
http://post-blue.forumgratuit.ro
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 9:20 am

welcome gaby, asa cum au mai spus si iubitii mei colegi dak o sa scrii multe mesaje pina la urma vei scrie foarte repede, ai sa vezi cind o sa ajungi pe la vreo 100 de mesaje nici nu iti vei mai da seama k scrii ci doar ca te distrezi, vorbesc din proprie experienta

oricum scrii repede sau nu eu vroiam sa spun welcome to the family of the japan fans (sper sa iti plak forumul, chiar dak valeria a disparut si nu mai vine inapoi ca sa faca niste schimbari) oricum sper sa te distrezi hy there hy there hy there
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 11:38 am

Suspect yeee?? dark light.... spune mai concret la cine te referi cind zici k pe aici lumea nu prea citeste.....

yo citesc... verile trecute am citit peste limita,si de aia miam stricat vederea.... asha k te rog... fii mai precis...
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 12:41 pm

off:shi eu citesc mult

ink o data off:
Doamnelor shi Domnilor,scumpa shi draga noastra Valeria ma rugat sa va informez ca ziua care ne va lumina restul zilelor,ziua in acre valeria va veni in pretzioasa noastra Moldova,va veni pe 7 august 2008.....da da,sa facem un party de welcome back.....karochi Valeria vine poimane,joi Very Happy
Sus In jos
ichingo

ichingo


Mesaje : 114
Data de înscriere : 31/07/2008
Varsta : 29
Localizare : ialoveni

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: mmm   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 1:46 pm

facem cumva meeting?sau un party pe cinste in cinstea venirii(cu gramatica stau prost... Neutral .nu luati ca gareseala cinstea mea) scumpei noastre administratoare?
Sus In jos
http://post-blue.forumgratuit.ro
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 2:38 pm

Ea a zis sa facem party....loool lol!
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 05, 2008 3:42 pm

lol! lol! lol! si cine se apuca de organizat? pt venirea reginei cotetului japan MD valeria..am uitat familia...
yume? se apuca ea? lol! lol!

yos off...


lol! lol! lol! pe mine no sa ma intimpinati asha cind am sa vin de la balti? lol! lol!

(vreau icon cu tavalitu de ris)
Sus In jos
Continut sponsorizat





welcome pe forum! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: welcome pe forum!   welcome pe forum! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
welcome pe forum!
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan MD Fanclub :: Member Zone :: About us-
Mergi direct la: