Japan MD Fanclub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum pentru fanii japoniei, animeurilor si j-music din republica moldova.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 what is school for you?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

what is school for you? Empty
MesajSubiect: what is school for you?   what is school for you? Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 5:28 am

fie ca vrem fie ca nu vrem fiecare dintre noi trebuie sa mearga la scoala. pentru fiecare dintre noi aceasta are o semnificatie diferita. pentru unii este o inchisoare pentru altii o tortura ca din timpurile medievale sau poate fi o dulce petrecere ce tine 9 luni de zile. pentru voi ce este?


sincer pentru mine scoala in majoritatea timpului este ca o vesnica party care tine 12 ani de zile fiecare cu 9 luni. inafara de partea ca trebuie sa stam la lectii si trebuie as invat putin nu prea ma deranjeaza ....oricum
dak am sta tot timpul acasa nu credeti ca neam plictisi de moarte?
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

what is school for you? Empty
MesajSubiect: Re: what is school for you?   what is school for you? Icon_minitimeJoi Iul 03, 2008 4:33 am

scratch hmmm..da ar fi boring... dar stii care e partea cea mai nasoala?,,,, profii shinvatzatu.. cu toate...k poate ajuta in viatza.... dar e nasol sanveti zi la zi.. nar fi mai super daca 2 zile am invata ,una nu,... si tot asa mai departe... nar fi?
sau macar deam avea orar ca americanii,sau cei din europa dezvoltata.... cu aranjarea orelor diferit,intelegeti ce am in vedere? limba hy there Basketball cheers study study
Sus In jos
Zabuza

Zabuza


Mesaje : 40
Data de înscriere : 07/05/2008
Localizare : Undeva unde e bine si frumos

what is school for you? Empty
MesajSubiect: Re: what is school for you?   what is school for you? Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 1:07 am

HIHIHI! eu deja am terminat scoala!hihihi! de fapt scoala nu e plictisitoare daca ai prieteni veseli si nebuni! as vrea iarasi sa ma intorc la scoala pe vreo zi!
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

what is school for you? Empty
MesajSubiect: Re: what is school for you?   what is school for you? Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 5:51 am

nu prea cred ca toti invata zi de zi, eu practic metoda de peste o tema la obiectele care le avem mai rar, si in plus partea orala nimeni nu stie dak ai invatat sau nu , important este sa ai ceva scris ca asta deaku se vede dak ai facuto sau nu
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

what is school for you? Empty
MesajSubiect: Re: what is school for you?   what is school for you? Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 6:03 am

Razz eu nam avut in vdere invatzatul din carti..k asta no face mai nimeni... dar frecventatul zi de zi... nu mai pun k lumea fuge de la lectii..dar nu sar compara,daca ar fi k 2 zile sa ne ducem la scoala,shi o zi -nu... nuuu?
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

what is school for you? Empty
MesajSubiect: Re: what is school for you?   what is school for you? Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 6:19 am

cred ca ra fi foarte bine asa nu se plictiseste nimeni dar noi trebuie sa mergem toate cele 5 zile lucratoare
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

what is school for you? Empty
MesajSubiect: Re: what is school for you?   what is school for you? Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 6:35 am

Neutral Crying or Very sad pale silent kira daa.trebuie.... sasuke
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

what is school for you? Empty
MesajSubiect: Re: what is school for you?   what is school for you? Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 7:24 am

pai dak nu ar trebui nu cred ca sar duce cineva
Sus In jos
堕天使




Mesaje : 5
Data de înscriere : 29/09/2012

what is school for you? Empty
MesajSubiect: Re: what is school for you?   what is school for you? Icon_minitimeSam Sept 29, 2012 3:49 am

mdaaa scoala... ce as vrea pe acolo ^^ eu am absolvit deja... de mult xD degraba si universitatea o finisez... dar sper ca nu sunt cea mai batrina de aici xD sunt anul 3 la facultate si mai am unul xD
Sus In jos
Continut sponsorizat





what is school for you? Empty
MesajSubiect: Re: what is school for you?   what is school for you? Icon_minitime

Sus In jos
 
what is school for you?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan MD Fanclub :: Member Zone :: About us-
Mergi direct la: