Japan MD Fanclub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum pentru fanii japoniei, animeurilor si j-music din republica moldova.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 zile de nashtere

In jos 
+8
lovinaoi
Akaete
Alic3
LostAngel
emiko_jrock
KaYoKo <3 RyuZaKi
Reira-chan
happy_berry
12 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
happy_berry
Admin
happy_berry


Mesaje : 298
Data de înscriere : 03/05/2008
Varsta : 30
Localizare : in pat k uruha;))

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 5:03 am

ziua mea e pe 26 octombrie...heh,mai am de trait...
Sus In jos
http://deathnote.forumotions.net/
Reira-chan

Reira-chan


Mesaje : 15
Data de înscriere : 03/05/2008
Varsta : 31

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: ziua mea   zile de nashtere Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 4:35 am

a mea e 11 octombrie Very Happy lol! cheers sunny !!!!!!de fiecare data ploua in aceasta zi Evil or Very Mad Crying or Very sad picatura ....
Sus In jos
KaYoKo <3 RyuZaKi

KaYoKo <3 RyuZaKi


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/05/2008
Localizare : Hell Stations 666-NyaPPy World ♥__♥

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeJoi Mai 08, 2008 8:36 am

19 ianuarie.. ziua mea ghinionista.. sleep cat
Sus In jos
http://www.tokiohotelinfinity.myforum.ro
emiko_jrock

emiko_jrock


Mesaje : 62
Data de înscriere : 14/05/2008
Localizare : Kai is LoVe

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 8:39 am

29.09 picatura zile de nashtere Kai
Sus In jos
LostAngel

LostAngel


Mesaje : 95
Data de înscriere : 11/05/2008
Varsta : 30
Localizare : Chisinau

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 5:01 am

A mea e pe 23 august cat ghem
Cam apropa de scoala...dar in schimb e cald si bine Smile
Sus In jos
Alic3

Alic3


Mesaje : 16
Data de înscriere : 19/05/2008

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 9:28 am

Me:17 oktombrie...Aproape de Hallowen(partyyyyy!!!!!)....toamna-my fav season...
Cn ka mn?
Sus In jos
KaYoKo <3 RyuZaKi

KaYoKo <3 RyuZaKi


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/05/2008
Localizare : Hell Stations 666-NyaPPy World ♥__♥

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 10:30 am

Kool..de haloween..[ce`ash mai vrea shi la noi s petrecem aceasta sarbatoare normal..]

My fav season is SummEr!! :ochelari:
Sus In jos
http://www.tokiohotelinfinity.myforum.ro
emiko_jrock

emiko_jrock


Mesaje : 62
Data de înscriere : 14/05/2008
Localizare : Kai is LoVe

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeMier Mai 21, 2008 7:30 am

fall/autumn is my favourite season...romantic,not too hot and not too cold,raining,colourfull leaves...too bad we have school in autumn :(( [me]but if I think a bit,I will realize that my favourite season is.......KAAAAAAAAAIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zile de nashtere Kai165 [valeria & violeta](rolling eyes)yeah...fangirl [me]I know!!!!!!!!!!!!!So what?o_O You also like Bou,Uruha and other girls...aaaa....guys,sorry picatura [other girl]you are a freack![me]So what?I love KAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!^_^ I know I'm nut case!!!!!!!SOOOOOOOOOOOOO,BE READY TO MEET..............KAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!asai mamos in poza astazile de nashtere 18ph2Blin,uruha strica tot peisajul... confust limba
Sus In jos
KaYoKo <3 RyuZaKi

KaYoKo <3 RyuZaKi


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/05/2008
Localizare : Hell Stations 666-NyaPPy World ♥__♥

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeMier Mai 21, 2008 8:18 am

Imi place poza.. yo zik k shi Uruha a ieshit sweet! limba

Emiko-we know,we know,that you are in love with Kai! ^___^
Sus In jos
http://www.tokiohotelinfinity.myforum.ro
emiko_jrock

emiko_jrock


Mesaje : 62
Data de înscriere : 14/05/2008
Localizare : Kai is LoVe

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeMier Mai 21, 2008 9:36 am

I LOVEEEEEEEEEEE KAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!Daca exista o stare care sa descrie un om care mai mult decat iubeste si mai mult decat obsedat de o persoana,asa stare am eu!!!!!!!!!!!!!!!!!!KAI!!!!!!!!Intrati pe youtube si scrieti Gazette - Meeting Kai in Germany,sa vedeti ce video va va da T_T am plans vreo 3 ore dupa ce lam vazut....am plans in adevaratul sens al cuvantului,pe bune T_T T_T T_T de ce unele fete sunt asa norocoase...si proaste?Tre sa fii tormoz pe viata,proasta,dibila,bitch...in tot felul ca sa il vezi pe kai chiar langa tine si sa ii ceri doar sal filmezi putin sau doar sal lasi sa treaca....si sa nu vb cu el
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeVin Mai 23, 2008 11:35 am

Sorry,but...
CE NAIBA ARE KAI CU ZIUA TA?!Chiar sorry,i'm frustrated right now...
Ziua mea de nastere e pe 26 august 1994...asta e,aproape de sc,dar nu in timpul scolii macar ^_^
Sus In jos
emiko_jrock

emiko_jrock


Mesaje : 62
Data de înscriere : 14/05/2008
Localizare : Kai is LoVe

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeDum Mai 25, 2008 7:52 am

nai de ce satzi ceri scuze aka...Smile))) stiu ca am facut off topic,da eram si eu intro mini depresie...ahhh......ar ekai multe in legatura cu ziua mea....defapt...chiar fff putine T_T not fair...nici makar nu s-a nascut pe aceeasi data cu mine...neah...nu cont Very Happy ia sa vedem si restul cat mai au de trait?^_^
Sus In jos
KaYoKo <3 RyuZaKi

KaYoKo <3 RyuZaKi


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/05/2008
Localizare : Hell Stations 666-NyaPPy World ♥__♥

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeJoi Mai 29, 2008 7:08 am

dahh..dahh..am vazut videoul acela k Kai..[kiar mi-a plakut]..
you`re right,unele fane sunt asha de proaste..-.-"..mahh..il vezi p idolu` tau kiar linga 2 cm [kiar 0,2 cm]..shi prosta il lashi s treak..asta`i KULMEA!-.-"..off..in loku` lora ,yo`l gituim p musik a meua^__^[oopss..el shi asha o fost dup` operatzii..oke`-oke`..o s te string doar un pik..Very Happy] *evil laugh*..[btw,emiko-la fel `s obsedata..xDDD [nu de Kai]]..so,..unde am ramas? scratch ..ohh..ja!..ehh..karo4 asta tupa..s shtii k poate s nu`l mai vezi niciodata in viatza ta..KUM POTZI S RATEZI UNIKA TA SHANSA???[shit..what a junk.. -.-"]
yo nu intzeleg..nici makar s nu`i zici norok..[in skimb s`tzi dea un smile klassnii *___*]*again-krize de`a mele* xDDD..nici un autograph..nici o poza q el.. O_o.. weird.. [SRRY 4 OFF TOPIK]
Sus In jos
http://www.tokiohotelinfinity.myforum.ro
emiko_jrock

emiko_jrock


Mesaje : 62
Data de înscriere : 14/05/2008
Localizare : Kai is LoVe

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:23 pm

blin...bilutzu cela al tau o.O of,cand ma gandesc la fanatismu tau pt bill am nevoie de o punga de vomitat langa mine....bleahhhh...gata,ma simt mai bine...srry,da chiar cum poti sa fii fangirl bill?! defapt,mai bine nu zic nik...poate unii il urasc si nu le place kai...srry de insultele pt bill(nam nik cu el...da mie ciuda pe el pt anumite lukruri)stiu cum e cand cinev aiti insulta idolu Razz srry...da. *beep* f*** *beep* f*** *beeeeeeeeeeep*...of,alea chiar is stupid,baka,proaste...eu as sari peste el....las pupa,imbratisha....
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 1:28 pm

Ohhhhhh.....this fangirls...(emiko,bine,esti pe jumatate fangirl.)Imi mananca viata...fangirls,this fangirls...
Ma rog,daca nu ar fi Kayoko-chan nice,mi-as spune eu parerea despre Bill ^_^.Dar asa,nu vreau,p/u k nu vreau so supar ^_^.
Insa tot nu stiu ce are asat cu zilele de nastere ^_^
Sus In jos
KaYoKo <3 RyuZaKi

KaYoKo <3 RyuZaKi


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/05/2008
Localizare : Hell Stations 666-NyaPPy World ♥__♥

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeDum Iun 01, 2008 10:02 am

..hey.hey,hold on!. nu incepe k kommenturile..!! bill ii bill,kai ii kai..am shi yo multe de kommentat pentru totzi..[k akum sunt intr`o dispozitzie kam rea..m-am certat k sor`mea de doamne fereshte..kred k shi Light s-o spariet lol! ]..dar nu vreau sa ma cert k nimeni doar pentru k yo il ador p bill sau nush..
poate p/u mn bill e idolu` meu,p/u tn-kai e idolu` tau..and what`s the diference?bill tot e om shi el ,k oricine..mai ales..nu suport p cnv sa`l insulte sau sa`i zika ceva urit la adresa lui..ma irita lukrul acesta..kind vine vorba de asta e raw..foarte raw..dar..pur shi simplu n`ash vrea s ma cert k u..p/u k o nimika toata. ^__^ [u tot l`ai apara,nuh?]shi nu vreau din kauza la o trupa..de la o nimika toata sa ne certam..ne?
de ex. mie nu`mi place gazzete..eram pe`un site shi am pus s vad ce prezinta shi kind kolo kind i`am auzit.. [punkte-punkte]..eh bn..mi`a plakut,nu mi`a plakut nu am spus nimik urit la adresa lor..am takut shi prea multe blah-blah-blah-uri!.. orikum..demult puteam sa`mi spun parerea mea..k shi u..post s kriu kit un fan-fik.. whatever.. -.-"

Aka-chan- ^__^.. nice-nice!^^.

.ar fi kam prostesk doar de la un kitzibush s ne certam..nuh?..de la un kitzibush s ne strikam relatziile de prietenie.. and btw..dc tzi`i ciuda? Rolling Eyes

sa nu luam asta in seama,oke`.. orikum e off-topik..
Sus In jos
http://www.tokiohotelinfinity.myforum.ro
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: hhh   zile de nashtere Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 6:30 pm

ziua mea e pe 10 apr....
hey...da chiar? ce era sa faceti voi dak erati sa fiti in locu fanelor alea germane? serios? ginditi real....a?: era sai sariti chiar in brate? hmm nu cred..era sal sperii de moarte..shi in plus nu era singur..avea cine sal scape de tine..logic gindeshte... ce puteai tu face in locul lor?.. bine k nau ramas prea shocate k sa nu filmeze..shi k au profitat de cit au avut.shi au filmat..... serios?...yo nush ce ash face in locul lor,,dak sincer...
anyway...doin' offtopic..but it doesn't really matter.... at least it's smth that we like to talk about...Wink
ce era despre bill?...stati un pic...bill kaulitz de la TH?,,,,opa...asta nu e siteu cuvenit pt el... cred k sunt destule forumuri pt TH...nu?zile de nashtere N6386210
Sus In jos
emiko_jrock

emiko_jrock


Mesaje : 62
Data de înscriere : 14/05/2008
Localizare : Kai is LoVe

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 4:12 am

oooo...kayoko chan....nam nik cu bill.....la fel cum u nai nik cu kai....dar vorba e ca exista sute si mii de forumuri pt aia,asa ca....aici ii fanatismu pt anime,trupe jrock/jpop si japan iar pt th,multumesc lui dumnezeu,ca exista multe altele si nu se discuta aici....da oricum,facem off topicuri.... limba kayoko,eu nu ma cert,miam spus parerea,dak nu erai tu nice ... avea sa fie mai rau.... dar chiar nu inteleg cum poate sa nu iti plaka gazette,makar un cantec e imposibil sa nu iti placa,toate songurile lor sunt foarte diferite,pana si unui prieten deal meu cluber care asculta numai techno si electro tot ia placut gazette,si anume agony(da chiar nu inteleg de ce...agony e mai spre rap...whatever)principalu ca ia plkt...si un raspuns pt loveinaoi(cine eshti?!)"hey...da chiar? ce era sa faceti voi dak erati sa fiti in locu fanelor alea germane? serios? ginditi real....a?: era sai sariti chiar in brate? hmm nu cred..era sal sperii de moarte..shi in plus nu era singur..avea cine sal scape de tine..logic gindeshte... ce puteai tu face in locul lor?.. bine k nau ramas prea shocate k sa nu filmeze..shi k au profitat de cit au avut.shi au filmat..... serios?...yo nush ce ash face in locul lor,,dak sincer...
anyway..."....m'dear...daka eram yo in lokul lor logic ca nu era sa sar ca o apukata pe el,dar nici nu as fi intratat de proasta incat "sa raman prea shokata ca sa fac ceva"...tu gandesti logic?da ma intrebi pe mine daka gandesc real....draga,punete de exemplu in lokul idolului/preferatului/etc al tau...ce ai face daca ai merge pe strada,si o nebuna tiar sari in brate?oricum ar fi fanatik aia,tot tiar parea oarecum depasit si ciudat,si nu ai mai dori sa vb cu ea,decat poate dak e incredibil de frumoasa...si totuna teai uita cat de cat ciudat.si ce ai spune dak tear vedea alte doua fane tampite,care ar leshina dak tear vedea,sau ar incepe sa tipe ca dementele?te-ai gandi,logic,ca nu ai de gand sa stai prea mult in preajma lor,dap ink sa vb cu ele...cred ca fata care a leshinat cand takuya(an cafe) ia ridicat un pix,nu ia inspirat sarmanului baiat altceva decat "run as faster as you can".eu nu ma consider chiar fangirl,fiindca nu as proceda asa,as fi muuuuult mai relax,in principiu,sunt si ei oameni ca toti ceilalti,fie ca ii adoram,fie ca nu.
Sus In jos
KaYoKo <3 RyuZaKi

KaYoKo <3 RyuZaKi


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/05/2008
Localizare : Hell Stations 666-NyaPPy World ♥__♥

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 6:37 am

yo shtyu foarte bn p/u ce`i forum acesta fakut..dar yo ni`am spus parerea..de ex.eu fanateesk de la bill,shi u de la kai,right? hy there ..shi prosta fseo..am dat un ex,k shi u..da` nu am inceput s vorbesk p/u ce`l iubesk..ce parere avetzi despre el..shi asha mai departe..] limba and btw,i`m not affraid of u! ^__^

yo shtyu k nu te certzi..shtyu k tzi`ai spus parerea..dar..la fel shi yo mi`am zis`o...so..dot!. limba
nush..de ce ..prosta tak..nu`mi place.. whatever..

emiko-`s deakord k u..noi n`am avut in vedere k avem s ne komportam k nishte apukate ..s sarim[park blin o s treaka maria magdalena pe linga noi]..da nici kiar sa stam k boul k la poarta noua..xDDD

u ce`ai face dak l-ai vedea pe idolul tau? doar n-ai fi sta pe lok..ne? uituk


Ultima editare efectuata de catre KaYoKo &lt;3 RyuZaKi in Sam Iun 07, 2008 12:24 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://www.tokiohotelinfinity.myforum.ro
happy_berry
Admin
happy_berry


Mesaje : 298
Data de înscriere : 03/05/2008
Varsta : 30
Localizare : in pat k uruha;))

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 8:14 am

mai oameni,ia stati oleak......

CE MAH ARE BILL SI KAI SI TAKUYA SI FANATISMU IN TOPICUL PT" ZILE DE NASTERE"??????

cred k ar trebui totusi sa nu ajungem d la anime la extraterestrii,sau in cazul nostru,de la "zile de nastere" pina la bill si kai si fanatki... question
Sus In jos
http://deathnote.forumotions.net/
KaYoKo <3 RyuZaKi

KaYoKo <3 RyuZaKi


Mesaje : 79
Data de înscriere : 08/05/2008
Localizare : Hell Stations 666-NyaPPy World ♥__♥

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeSam Iun 07, 2008 12:23 pm

yup! ^^
Sus In jos
http://www.tokiohotelinfinity.myforum.ro
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeVin Iun 20, 2008 7:24 am

ziua mea este pe 11 decembrie, in fiecare an este ba prea frig pentru iarna ba prea cald , si in fiecare an nu stiu daca am ghinion sau ce eu intirzii la propria mea petrecere , cred ca a devenit o traditie deja,da anul asta cind am implinit 15 aniam zis ca mam saturat si nu am mai facut nimic ca oricum nu iese bine, la anu mai vad eu
Sus In jos
Nao-Boo

Nao-Boo


Mesaje : 9
Data de înscriere : 10/01/2009
Varsta : 29
Localizare : lost in my tears

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 3:35 pm

m-am nascut pe 31 ianuarie 1995
Sus In jos
http://total-naruto.forumotion.com
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 4:05 am

ultima zi a anului..... wtf

people... eu vreau sa schimb ceam zis vara...ziua mea anul asta o fost pur sis implu supeeeeeeeeeeer...nici nam cuvinte as descriu...foarte bine a fost
Sus In jos
Ana-chan




Mesaje : 2
Data de înscriere : 23/02/2009

zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitimeLun Feb 23, 2009 12:06 pm

26 aprilie peace
Sus In jos
Continut sponsorizat





zile de nashtere Empty
MesajSubiect: Re: zile de nashtere   zile de nashtere Icon_minitime

Sus In jos
 
zile de nashtere
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan MD Fanclub :: Member Zone :: About us-
Mergi direct la: