Japan MD Fanclub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum pentru fanii japoniei, animeurilor si j-music din republica moldova.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD

In jos 
+4
yume_no_hime
lovinaoi
ichingo
Akaete
8 participan?i
AutorMesaj
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 8:25 am

Am intalnit asta pe un forum.Nu.Pe mai multe forumuri.Titlul zice totul hihi ...dar eu ash vrea sa personiciez topicu`...deci,inafara de faptul ca zicetzi ce cantec ascultzti acum,zicetzi shi dispozitzia preponderenta,ne?Ah,da,shi mai putem sa ne zicem parerea despre cantecul ce`l ascultam,sa comentam asupra lui etc....
Shi,mai putem sa lasam linkul,daca il ascultam online.

Eu ascult acum:

Yellow Generation - LOST Generation(apasatzi pe titlu)....shi nu pot zice decat ca imi place cantecul....ma impresioneaza vocea solistei de baza.Shi ma simt destul de melancolic.E un cantec trist.Dar e dragutz Very Happy.
Sus In jos
ichingo

ichingo


Mesaje : 114
Data de înscriere : 31/07/2008
Varsta : 29
Localizare : ialoveni

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 1:43 pm

eu...That Green Gentlemen-Panic At The Disco .Imi place fff mult.Este ceva de genu pop...sau cum sa lamuresc?Ma energizeaza,imi place. pikachu
Sus In jos
http://post-blue.forumgratuit.ro
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 4:40 am

yo asc la momentul dat gazette-bathroom, cred k toti il stim....

cintecu asta e iubirea mea sincera... si nu pot intelege de ce.... dar mooor dupa cintecul asta... si cuvintele ccare nu au un sens direct, desfapt ruki niciodata nu face verusuri cu sensuri directe... dar asta ma rupe... imaginatia mea fara limite, face sami apara in minte o baie intunecoasa, cu o fata aproape lesinata uda, stind pe o podea cu ceva apa... iar ruki(nime altvineva), uitinduse la ea cu ochi blinzi,, si cintind cintecu asta.... hapines in love in love sugoi blush la mine in cap pot sa fac videoclipuri intregi.......
totusi cintecu asta ma atinge frt tare...maaah.. nush cum sa ma exprim..ple..prima data nushtiu cum sa ma exprim...ahh.. asta din cauza unui cintec..la ceam ajuns...maah.. cintecu e taare... in orice caz.. dispozitia mea e ok.. un pic obosita de pe drum...dar nu tare.. ascultind jrock trece totu...^_^...si yeah... ascultind cintecu asta ma relaxez total.. dar totusi nu pot sta linsitita, imi apare un feeling straniu... e prea frumos si prea profund cintecu,,,subiectyl...si vocea lui ruki... blush

off... nam postat de aprox 2 zile.. shimi era dor...Very Happy
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 5:57 am

stiu k yo am scris ultima...

da am vazut un video frt nice... si acuma asc neincetat citnecu.. e jpop... anna tsuchiya...wathccc...https://www.youtube.com/watch?v=9uOBgUbRfrs
miemi placeee..
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 7:21 am

Yellow Generation - LOST Generation.....

asa.Din nou acest cantec.M`a pus pe ganduri.Nush de ce.....
Imi place cum suna intonatziile vocilor.In special knd zice 'kowaii yo'.Insa mi`e interesant de ce anume se teme.P/u mn e o tema bolnava sa aud in cantece cuvantul 'kowaii'.Ma aratge la nebunie.Insa tot nu intzeleg de ce se teme.Tre de cautat traducerea.

Dispozitzia e preponderent intre melancolie,tristetze shi...aaaa......'nejnosti' Suspect...pentru ca citesc un fanfic,pe gustul meu.E mult asteptata continuare.


off:dumi....ciudat nume Suspect....virgin cat O_o
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 8:04 am

gazette cassis .... vreau sa vad unde ruki cinta pe engleza........imi place tare mult cintecul asta.am o dispozitie tare buna nu stiu de ce da tare ii buna
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 3:34 am

HandMColour- Tsumi... cintecu asta il ador..si dup ce lam ascultat jum de vara.... numa k cind am dat sal cint.. mi sa oprit vocea in git.. dead
si ce nash asculta... in cap tot ini stau schimbarile majpore ce au avut loc la scoala,,shink si GURENu... toata ziua imi cinta in cap: usure namida..bla bla...stiu numa citeva cuvinte..... leafes

dispozitia e ok... era buna.. pina a venit tata... adik cu o min in urma..
dar trebuie sa ies sa sarbatoresc inceputu de an, pt succes.... si poate mi sa ridica iara... gindinduma k miine la scoala ... ini chika crisha... bleed
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 8:19 am

onegai desu 12012-once again..

un cintec asha frumossss... leafes nyaaa

disp buna de f**** vacile... ma scuzati de expresie...

is dezamagita de oameni la kulme.. credeam k o sa ma distrez..dar mam dezamagit....fuckin' people....o lume plina de oameni..plina de rahat... help uuuh


iar cintecul imi provoaca o enorma placere..pt k sencepe k un cintec de leagan pt copii... si ma linisteste.vocea lui wataru(solistu) e asha placutaaaa in cintecu asta...vocea lui e placuta..dar in cintecul asta e super nyaaa merodi nyaaaaaaa nyaaaaaaa nyaaaaaaa nyaaaaaaa ....cinta frt bine ... muzica buna in general imi provoaca o mare placere....
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 9:51 am

ascult shi eu 12012-once again...

dispozitzia....de rahat....nu pur shi simplu de rahat.....foarte de rahat...

Cateodata numi dau seama de ce trebuie sa te comportzi nice cu oamenii dak vezi k ei is tzarani pojiznenno....in asa clipe de disperare....ma viziteaza dorintza sami schimb urgent clasa....
iar cantecul.....merge....park e nice Very Happy
Sus In jos
happy_berry
Admin
happy_berry


Mesaje : 298
Data de înscriere : 03/05/2008
Varsta : 30
Localizare : in pat k uruha;))

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 8:41 am

neo visualizm de miyavi...
nush dece de cind am revista k posterul askult numai myv
Sus In jos
http://deathnote.forumotions.net/
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 9:54 am

ghiciiti...

12012- once again...

imi era dor... hapines
disp.. ok.. is obosita frt tare.. da cind is la comp asta nu simt niciodataa... lectii din prima zi..ma rog..school after all..
heh..ma bucur k totusi macar primele 2 sapt nu facem cu profu meu nebun de solfegiu..asta ma bucurat mult azi.. si park si scoala e o placere.. hatea ce placere???
merg prin scoala si ma sperii de ce oameni vad.. se strica lumea mai mult k niciodata... se duk generatiile cu ceva minte in cap... si am ramas anu asta singura .. si nu e interesting...ehh... onegai desu run
ma rog.. yo in loc sa discut cintecu.. imi zik ziua la scoala... leafes
PS.. moahaha sa fi vazut cum au reactionat ai mei k ma apuk de japoneza.... tati o sarit in capu meu. k nuni trebu..altii ini cereau sa vb deja.. da altii o trintito:"k altceva nu ma ashteptat de la dinsa..."
ma rog....pofig...
si nafig pov yo tat asta??O.o?
Sus In jos
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeMar Sept 02, 2008 10:57 am

am vazut ca toti pe aici nu stiu de ce de la o vreme asculta 12012 si ma apucat si eu amu, multumesc lu dumi pentru cintece , amu ascult Lovers, imi place vocea si chiar ca seamana oleak cu a lu ruki
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 9:45 am

wtf mie numi pare... deloook...


acu asc HandMcolour-tsumi....
un cintec frumos..
am disp buna... aveam disp de rahat pina a ma intilni cu lynn si yume..dup asta in ciuda oboselii si somnului care ma omorau..shink ma omoara.. am disp buna,spre frt buna....am ajuns azi la concluzia k totusi sa vb cu cineva care iti face placere ,ridica dispozitia...

si pina am scris comentariu.. mi sa inceput cintecu meeeu fav... hapines park a simtit....
12012-once again....

ma dooor picioarelee.... crying
Sus In jos
ichingo

ichingo


Mesaje : 114
Data de înscriere : 31/07/2008
Varsta : 29
Localizare : ialoveni

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 7:28 am

Plastic Tree-Yume No Shima in love in love in love in love in love in love este cantecul meu favorit....Deshi iubesc j-rock-ul fffffffff tare,in ultimul timp (mai exact de cand s-a-nceput shcoala )ascult mai mult j-pop....
Sus In jos
http://post-blue.forumgratuit.ro
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 7:40 am

SCREW - VANQUISH

parerea mea despre cantec:Scatinile,pidarii shi jitele ce`s ei die-die-die die-die-die die-die-die ....au la urma o secventa de la chitara care e fix ca in silly god disco fuck red card .....nii poh nie cn de la cn au furat,dar eu cu gazetto tzin dead ...tak shi is skatine >_<.....da asa in general.....muzica asta ma gruzeshte...numi place muzica cu gruz.....muzica lor in genere nu`mi place....

iar dispozitia....pleeeee.....ma enerveeeez bited .....nu gasesc o poza cu miku unde ii cu fon alb tear .....insa ma shi bucur....sa terminat saptamana de lucru hapines ....shi ink nu vreau sa am duc la magazin depressed
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 1:50 pm

girugamesh- aimai na mikaku
frumos cintec.... miemi place in special cum sencep cu soaptele alea... asha frumoss suna.. nose bleed relax hapines

si vocea lu satoshi e cool aice.. vocea lui e cool in toate cintecele lor..da in asta..park e mai tragica..si ma atinge mai tare..
dak sincer.. nam idee despre ces lyricsurile...da imi face impresia k e despre ceva tragic... satoshi cinta asha de ATINSS.. sugoi sleeping leafes tenshi

disp... hmm....norm... incep sami fak un pic griji pt comp..dar sper k va fi bine....
incep sama enervez.,..cind ma gindesc k ceva nu merge bine cu tehnica mereu.. cu mp4-probele, azi ink si boxele au hiriit un pic-asta ma pus pe garda.. ele la mine erau cele mai brave..rezistente.. sper sa nu se repete..apoi.. bateria mobilului,,am cumparato neudacino..k nu tzine nici o brinza nik..castile de la comp leam scapat jos de 3 ori..si deja nu functioneaza in partea dreapta... macar castile de la mp4 totu e ok... onegai desu
pina am scris.. sanceput dir en grey- undecided.nne... hehe
un cintec frt simplu..dar extrem de frumos,parerea mea... chitara intrece totu aicea... nishte soluri exceptionale... si ce sa mai zik..comentariile sunt in plus...dak nai ascultat..asculta.. yo zik k rupe cintecu....interesant despre cei.???

omg...ce artificii sau inceput la noi la ciocana!!!! doesn`t hear hapines
Sus In jos
Lynn

Lynn


Mesaje : 420
Data de înscriere : 11/05/2008
Varsta : 32
Localizare : It's secret

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeJoi Oct 23, 2008 1:28 pm

HIM- it's all tears
Sus In jos
Nao-Boo

Nao-Boo


Mesaje : 9
Data de înscriere : 10/01/2009
Varsta : 29
Localizare : lost in my tears

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeSam Ian 10, 2009 4:03 pm

chris brown-wall to wall
Sus In jos
http://total-naruto.forumotion.com
yume_no_hime

yume_no_hime


Mesaje : 887
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 7:51 am

alice nine fantasy
Sus In jos
Iryke

Iryke


Mesaje : 171
Data de înscriere : 18/09/2009
Varsta : 29
Localizare : chishinau

Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitimeVin Sept 18, 2009 5:39 pm

La prezent ascult dir~en~grey *Lie Buried With a Vengane* dar asha the gazette, an cafe, dir en grey, SUG, alice nine, mucc,screw, MiYaVi, 12012, maximum the hormon, despaers ray, baal,ayabie,deathgaze,girugamesh,naigtmare,vidoll...mi-mii lene sa-mi amintesc caci acum e ora 2:40 de noapte peace
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Empty
MesajSubiect: Re: Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD   Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce melodie ascultzi in momentul de fatza?XD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan MD Fanclub :: Spam Zone :: Muzica la general-
Mergi direct la: