Japan MD Fanclub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum pentru fanii japoniei, animeurilor si j-music din republica moldova.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 am o intrebare..si o cerere^_^

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

am o intrebare..si o cerere^_^ Empty
MesajSubiect: am o intrebare..si o cerere^_^   am o intrebare..si o cerere^_^ Icon_minitimeVin Aug 29, 2008 6:22 am

deci. am postat in tipurile de muzica postu REQUESTS...DAR... dar.. exista si alte tipuri de requests... ca de exemplu scanuri din reviste... dvduri... videoclipuri(nonjrock/jpop)...ceva anime poate.... siteuri... etc etc... se gaseste...poate lumea are cereri de ceva ce nu poate gasi la general... depinde de fiecare....

si propun sa se faca un topic aparte pt request general...adik fiecare cere cei trebuie.... ca pt musica si trupe jrock si jpop, jmusic, sunt ...dar pt de astea generale nu este...(sau eu vad rau?)... si cum cereri pot aparea in orice categorie.. k sa nu facem topicuri request la fiecare subiect...propun sa facem un topic MARE SI GRAS :GENERAL REQUESTS...

:nosu: ce ziceti?asta se refera mai mult la admin....
dar vreau sa aflu si parerea celorlalti membri..... angel
sau poate voi naveti nevoie sa cereti sau ceva nelamuriri,si poate totul gasiti pe net? aa? stress poate yo degeaba fak topicurile astea...?? :nosu: bite leafes onegai desu onegai desu
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

am o intrebare..si o cerere^_^ Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare..si o cerere^_^   am o intrebare..si o cerere^_^ Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 7:41 am

Eu personal cred ca e o idee buna Very Happy.Fac topicul deindata,sankyu dumi pentru sugestie ^_^.
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

am o intrebare..si o cerere^_^ Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare..si o cerere^_^   am o intrebare..si o cerere^_^ Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 4:42 am

anytime^_^
Sus In jos
Iryke

Iryke


Mesaje : 171
Data de înscriere : 18/09/2009
Varsta : 29
Localizare : chishinau

am o intrebare..si o cerere^_^ Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare..si o cerere^_^   am o intrebare..si o cerere^_^ Icon_minitimeVin Sept 18, 2009 4:27 pm

as vre sa ascult chintece lui Lynch ca nici cum nu pot gasi dar am auzit ca muzica lor e super!
Si am o intrebare.. eu am o sumedenie de clipuri (fanvideo, PV) as vrea sa ma impart cu acest forum, cum pot face asta?!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





am o intrebare..si o cerere^_^ Empty
MesajSubiect: Re: am o intrebare..si o cerere^_^   am o intrebare..si o cerere^_^ Icon_minitime

Sus In jos
 
am o intrebare..si o cerere^_^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intrebare stupida,Raspuns Aberat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan MD Fanclub :: Centrul Administrativ :: Sugestii/Nemultumiri-
Mergi direct la: