Japan MD Fanclub
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


forum pentru fanii japoniei, animeurilor si j-music din republica moldova.
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Empty
MesajSubiect: Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum   Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Icon_minitimeSam Aug 30, 2008 7:39 am

Well well......sa ma ierte allah pentru asta,dar moa shia permis sa afac pe forum cateva schimbari.Deci:
1.Forumul 'REguli' a fost inchis,pentru ca la reguli trebuie sa fie doar un topic,care acum doar el shi este.
2.'Nemultumiri/Probleme/Cereri' sau cum so mai numi a fost schimbat in 'Sugestii/Nemultumiri',in care intra shi cererile,shi problemele.Toate topicurile ce sau deschis acolo,acolo vor ramane,in plus am mutat topicul 'emoticoane' acolo,pentru ca asta e o sugestie,shi 'schimbarea nick-nameului' tot acolo a fost mutat,pentru ca ar fi o cerere,nu?
3.Categoria 'Meeting Zone' a fost numita 'Centrul Administrativ',pentru ca acolo se discuta doar problemele administrative.Deci,acolo a fost mutat 'Sugestii/Nemultumiri',shi din subiectele vechi au ramas 'Reguli' shi 'Useri banati'.A fost creata shi 'Anunturi Administrative',din cate atzi vazut.Aici se vor posta schimbarile de pe forum,shi cred ca se vor face mai incolo dezbateri,daca forumul va fi in continuare activ.
4.Pentru a evita problemele,am deschis categoria 'Member Zone'.In ea a fost mutat subiectul 'About Us','Poze cu userii' shi 'Urari de bine',care are acum numele 'Aniversari',pentru ca am vazut ca membrii nu au chiar intzeles ce e asta.
5.'Spam Zone' a fost ridicat mai sus,pentru ca,la urma urmei,in el se cam posteaza cel ami mult,nu?Insa nu mi se pare potrivit numele,il voi schimba cand voi intelege care e cel potrivit.Dupa cum atzi vazut,'Spam zone' contine forumurile:'Cafenea',numit inainte de asta 'Spam de tot felul','Jocuri pentru buna dispozitie','Concursurile forumului','Alte siteuri'-care a fost mutat shi redenumit din 'Alte forumuri'.Apoi,am mai adaugat 'Muzica la general',pentru ca asa subiect nu ami gasesc.


Sper ca nimeni nu are nici o obiectie,insa,daca este,il rog mult sa o posteze.Vrem sa facem forumul cat ami bun,ne?So,have a nice day Very Happy.
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum   Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 4:42 am

e ok... kiar mult mai bine aranjat...
dar... nu vad subiectu requests..... sau el nu trebuia sa apara??O.o?
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum   Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Icon_minitimeDum Aug 31, 2008 6:05 am

el vrode este....eu lam pus :nosu: ......General member requests.La member Zone. leafes
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum   Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Icon_minitimeLun Sept 01, 2008 3:28 am

aaa.ok..
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum   Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 7:49 am

Uhmmmm,well.....am schimbat pozele :nosu: ....adik imaginile......cred k atzi vazut shi singuri angel ......pur shi simplu...cred k celelalte au stat aici destul timp no comment ....am facut un fel de refresh ^_^........ash vrea sa shtiu dak pe nime nu deranjeaza bited

P.S.Pentru oirice eventualitate n`am schimbat jrockeru.....am pus doar alta imagine....
Sus In jos
lovinaoi

lovinaoi


Mesaje : 1359
Data de înscriere : 06/06/2008
Varsta : 31
Localizare : japaan....

Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum   Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 1:39 pm

eh... in orice caz... mie pozele astea.. in love kiar si .,,,aaa,,etoo,,cum il cheama pe solistu SuG?? ceva cu T....neeh.. ati inteles..voi.. kiar si poza aia cu T....solistu.. voo..TAKERU...sau cu O la sfirs..?? wtf depressed ma rog...fak off...
deci... mie taremi plac schimbarile de poze.. poza asta cu miku..mai taremi place decit aia dinainte... and btw.. pe pagina principala is mai mari pozele.. nne? sau imi pare?
Sus In jos
Akaete
Admin
Akaete


Mesaje : 1575
Data de înscriere : 23/05/2008
Localizare : Somewhere in imaginary world...

Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum   Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 1:47 pm

takeru takeru ^.^


nu`s mai mari....toate is de 100x100....celelalte 50x50......Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Empty
MesajSubiect: Re: Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum   Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum Icon_minitime

Sus In jos
 
Anunturi in legatura cu schimbarile de pe forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» welcome pe forum!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan MD Fanclub :: Centrul Administrativ :: Anunturi administrative-
Mergi direct la: